Grafika

Doradzamy, analizujemy, projektujemy

Projektowanie graficzne

Oferujemy kompleksowy zakres usług projektowania graficznego. Od koncepcji do ostatecznego projektu, na każdym etapie pracujemy z Klientem. Specjalizujemy się w projektowaniu layoutów stron www i sklepów internetowych jednak nasze studio graficzne posiada znacznie szerszy wachlarz usług projektowych. Oferujemy kompleksowe projekty pełnej identyfikacji graficznej firm w tym logotypy, wizytówki, papier firmowy, teczki, katalogi, banery, plakaty, projekty gadżetów reklamowych. Realizujemy również projekty na życzenie. Projektujemy reklamy, grafiki na strony internetowe i do portali społecznościowych jak Facebook, Instagram, Snapchat. Współpracujemy z najlepszymi grafikami, którzy są w stanie zaprojektować dla Państwa również bohatera marki, komiks reklamowy, gry edukacyjne, karykaturę.

Etapy projektowania graficznego

W każdym projekcie wychodzimy od potrzeby. Może to być potrzeba zdefiniowana przez Klienta lub wynikająca z naszych konsultacji. Poniższa infografika przedstawia etapy projektowania:

dsign-proces

Poprzez współpracę z siecią naszych partnerów oferujemy również usługi z zakresu:

Fotografia produktowa

Realizujemy wszelkiego rodzaju zdjęcia produktowe od popularnych packshotów z wykorzystaniem stołu bezcieniowego po zdjęcia reklamowe produktów, które wymagają wielu ustaleń, kreatywności oraz wielu godzin postprodukcji.

Prezentacje obrotowe 360 stopni

Wykonujemy animacje obrotowe (zdjęcia obrotowe) 360 stopni, dzięki czemu klient może obejrzeć produkt z każdej strony – niemal jak w klasycznym sklepie. Dla produktów w których chcemy wyeksponować lub opisać detale zapewniamy funkcje hotspotu 3D. Posiadamy wtyczki do popularnych platform e-commerce, które zmieniają oblicze ekspozycji produktu z nudnego zdjęcia na obrotową prezentację.

Animacje 3D

Współpracujemy z profesjonalnymi agencjami realizującymi animacje 3D na światowym poziomie. Nasi partnerzy wykorzystują najbardziej zaawansowane oprogramowanie (3D Studio) oraz sprzęt do tworzenia kreatywnych animacji produktowych, brandowych oraz projekcji działającyh na podświadomość konsumenta.

Sesje zdjęciowe z modelkami

Dzięki wspópracy z agencjami modelek takimi jak www.maxmodels.pl jesteśmy w stanie zapewnić doświadczone modelki o danym typie urody, jak również zorganizować i poprowadzić sesję od A do Z. Pomysł na sesję może wyjść od Państwa lub od nas – do ustalenia. W sesji zwykle jest eksponowany produkt lub cała linia produktowa.

Spoty reklamowe

Współpracujemy ze specjalistycznymi agencjami realizującymi spoty reklamowe i całe kampanie w Internecie oraz w tradycyjnych kanałach jak TV oraz w radiu. Dostarczamy cały zakres usługi. Od napisania scenariusza reklamowego po realizację i pomoc w wyborze domu mediowego.

Filmy i zdjęcia z lotu ptaka przy wykorzystaniu dronów

Realizujemy z rozmachem filmy i zdjęcia za pomocą kamer 4K umieszczonych na dronach. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt z dodatkowymi stabilizatorami obrazu DJI PHANTOM. Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO.