Sklep Lamarqueuse.pl

Sklep Lamarqueuse.pl

Zakres:

Opis projektu

LaMarqueuse posiadało już sklep internetowy w którym musieliśmy rozpoznać strukturę danych i napisać skrypt importujący dane do bazy Magento. Następnie został wykonany i wdrożony projekt graficzny RWD (Responsive Web Design).

Sklep posiada parę ciekawych niestandardowych funkcjonalności. Ciekawym modułem jest moduł loyality, który polega na gromadzeniu punktów lojalnościowych za zakupy. Każde zrealizowane i opłacone zamówienie generuje pewną ilość punktów lojalnościowych, które są naliczane w ten sposób, że za każde 100,00 zł wydane na zamówienie, kupujący otrzymuje 100 punktów. Za każde 100 punktów można otrzymać zwrot 5,00 zł. Jeśli pula naszych zakupów to np. 10000 zł to możemy bezgotówkowo za same punkty zakupić produkt do 500 zł. Punkty lojalnościowe są ważne rok od czasu dokonania transakcji.
Innym ciekawym pomysłem jest galeria gwiazd, które na sesjach zdjęciowych noszą biżuterię LaMarqueuse. Po kliknięciu w zdjęcie pojawiają się zdjęcia produktów podlinkowane do kart produktowych w sklepie. W ten sposób możemy w szybki i ciekawy sposób dotrzeć do produktów, które gwiazda miała na sobie na sesji.

Sklep posiada rozbudowany filtr umożliwiający wyszukanie produktów w oparciu o kategorie, rodzaj kamieni, kolekcje, materiał oraz zakres cenowy. Każdy produkt może zostać dodany do listy życzeń oraz umożliwia użytkownikowi na szybki polubienie lub udostępnienie na Facebook, Google+ lub na Twitter. Sklep posiada możliwość wgrania i prezentacji produktu w 3D. Zapewnia to moduł Orbitvu.
Projekt wymagał również paru istotnych zmian w panelu administracyjnym. Między innymi zastąpiono standardowe zarządzanie kolorami i rozmiarami produktów. W Magento aby stworzyć produkt, który będzie posiadał parametry takie jak kolor czy rozmiar do wyboru na karcie produktu należy stworzyć produkt konfigurowalny i tyle produktów prostych ile jest kombinacji wartości atrybutów.
Dzięki naszemu modułowi proces tworzenia i zarządzania produktami konfigurowalnymi jest o wiele prostszy. Sklep jest zintegrowany z Payu.

Zapraszamy do zapoznania się ze sklepem: www.lamarqueuse.pl