Kontakt

Jesteśmy gotowi na każda misję
Agencja interaktywna Biznesownia

Biznesownia łącząc swoje siły z partnerami technologicznymi dostarcza swoim klientom unikalną ofertę w zakresie wdrażania zaawansowanych rozwiązań informatycznych z zakresu wdrażania projektów e-commerce i omnichannel.

Realizujemy projekty e-commerce

Koncepcja – projekt graficzny – realizacja

Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, realizujących swoje zadania na różnych etapach wdrażania projektu. Konsultanci zapewnią doradztwo w zakresie wyboru platformy i ogólnej koncepcji projektu. Analitycy zadbają o usystematyzowanie specyfikacji i przygotują dokumentację umożliwiającą architektom i grafikom przygotowanie makiet i projektu graficznego systemu. Managerowie projektu będą dbali o zakres, budżety i dostarczenie etapów na czas. Programiści wykonają najważniejsze prace związane z oprogramowaniem platformy i wdrożeniem koncepcji. Testerzy przetestują rozwiązanie przed przekazaniem wersji beta.

Tak w skrócie wygląda nasza praca i zaangażowanie w Państwa projekt. Mniejsze wdrożenia nie będą wymagały uczestnictwa tak wielu członków zespołu. Chcemy tylko pokazać, że Biznesownia.pl jest gotowa podjąć największe, pełne wyzwań projekty ponieważ posiada doświadczony i kompetentny zespół ekspertów.

Za nami przemawia doświadczenie

Od ponad 12 lat realizujemy z powodzeniem wdrożenia e-commerce oraz aplikacje webowe dla różnych branż. Zrealizowaliśmy ponad 150 projektów dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Dogłębna znajomość procesów zachodzących w e-commerce oraz w systemach wewnętrznych naszych klientów, umożliwia nam realizację rozbudowanych systemów sprzedaży online zgodnych z ideą omnichannel.

Prowadzimy wdrożenia oparte na systemach open-source takich jak Magento i Prestashop, rozbudowując i dostosowując te platformy do specyfikacji i potrzeb naszych klientów. W zakresie naszej działalności znajduje się również realizacja aplikacji dedykowanych, pokrywających specyficzne wytyczne biznesowe.

Adres
ul. Kolejowa 5/7
Warszawa
Telefon
+48 603 111 891
cosmonauta